Posługujemy modlitwą wstawienniczą

Potrzebujesz posługi modlitwą wstawienniczą (posługi wstawienniczej)? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, to możesz zgłosić się do nas. Z pewnością, dobra posługa modlitwą wstawienniczą nikomu nie zaszkodzi. Godne uwagi jest to, że z naszej strony, zapewniamy posługę wstawienniczą prowadzoną przez osoby wzrastające we wspólnocie w Kościele rzymskokatolickim a także posiadające odpowiednią formację. Warto też dodać, iż posługa odbywa się za wiedzą i zgodą proboszcza i opiekuna tej wspólnoty.
Warto nadmienić, iż w trakcie trwania pandemii posługujący zachowują aktualnie obowiązujące zasady bezpieczeństwa.
Na zakończenie dodamy, iż posługa przebiega w przyjaznej atmosferze, a posługujący są uprzejmi i delikatni. Dodatkowo, pamiętaj, iż posługujący nie będą Cię do niczego zmuszać. Ważną informacją, jest również to, że posługujących obowiązuje zachowanie dyskrecji, więc nie będą przekazywać innym tego, co usłyszeli na modlitwie. Nie obawiaj się, gdyż posługujący poprowadzą Cię w modlitwie,
Pamiętaj także, iż posługi modlitwą wstawienniczą nie można traktować w sposób magiczny.

W przypadku, gdy chcesz zgłosić kogoś innego niż siebie samego, to konieczne jest podanie numeru telefonu, oraz upewnienie się, iż ta osoba z pewnością chce uczestniczyć w posłudze wstawienniczej.

Co dalej?

Po skorzystaniu z posługi zachęcamy do nadesłania swego świadectwa na adres posluga@jednymsercem.pl, w celu umacniania innych osób.

Zachęcamy także do zapoznania się z innymi projektami prowadzonymi przez naszą fundację.

Posługa modlitwą wstawienniczą w Warszawie

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Po jego wypełnieniu zostanie nadesłana odpowiedź o najbliższym możliwym terminie posługi wstawienniczej.

Miejsce:
       Warszawa, Diecezja Warszawsko-Praska,
       parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy, ul. Nobla 16

Termin:
       Jak w poniższym formularzu zgłoszeniowym.

Wspólnota posługująca:
       Pocieszyciele Maryi
       Wspólnota Pocieszyciele Maryi - posługa modlitwą wstawienniczą
Uwagi:        

  • Osoba, w intencji której będzie prowadzona modlitwa, powinna stawić się osobiście na tę modlitwę.
  • Jeżeli istnieje możliwość, to przede wszystkim prosimy o przystąpienie do sakramentu pokuty i pojednania przed posługą modlitwą wstawienniczą.
  • Małżeństwa sakramentalne mogą przyjść razem, o ile obydwoje wyrażają zgodę.
  • Po wysłaniu zgłoszenia prosimy o cierpliwość. W razie konieczności można wysłać wiadomość na adres: posluga@jednymsercem.pl.

Formularz zapisów na posługę modlitwą wstawienniczą w Warszawie