Spacer z Jezusem – już za kilka dni! Oto infomacje o wydarzeniu:

Z radością zapraszamy wszystkich na kolejną edycję pikniku rodzinnego Spacer z Jezusem, który odbędzie się w niedzielę, 19 maja 2024 roku w parku nad Balatonem w Warszawie. Piknik ten jest wyjątkową okazją do wspólnego radosnego przeżywania naszej wiary, dzielenia się świadectwem i umacniania więzi rodzinnych. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął biskup Romuald Kamiński.

„To wyjątkowa okazja, aby w rodzinnej atmosferze świętować ten dzień dzieląc się wiarą i radością. Nie przegapcie szansy na wspólną zabawę i odnowienie swojej relacji z Bogiem!”

Asia, lider wspólnoty Pocieszyciele Maryi


„Pamiętam, jak w zeszłym roku, każdy uśmiech i każda rozmowa były świadectwem miłości Jezusa. W tym roku znów dołączę do zespołu wolontariuszy, aby służyć radością i pysznymi przekąskami. Zapraszam wszystkich, aby doświadczyć tej wyjątkowej atmosfery!”

Michał, wolontariusz


Piknik “Spacer z Jezusem” to nie tylko czas zabawy, ale także okazja do usłyszenia świadectwa, czego Bóg dokonuje w życiu wierzących. To idealna okazja, by spędzić miły czas w rodzinnej atmosferze, jednocześnie umacniając swoją wiarę.
Wśród atrakcji, które przygotowaliśmy, znajdą się gry z nagrodami dla najmłodszych, pyszna wata cukrowa i corn dogi, a także animacje z chustą i chodzenie na szczudłach. Dzieci będą miały okazję zrobić sobie zdjęcie z żywymi maskotkami oraz otrzymać figurki z balonów. Wydarzenie zakończy wspólna modlitwa, którą poprowadzą członkowie zaangażowanych wspólnot.

Pomysłodawcami i głównymi organizatorami pikniku są Wspólnota Pocieszyciele Maryi spotykająca się w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Warszawie oraz Fundacja Jednym Sercem. W tym roku do grona współorganizatorów dołączyła wspólnota Woda Życia ze swoimi gałęziami rodzinnymi.
Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które każdego roku przyciąga liczne rodziny, pragnące wspólnie przeżywać radość z bycia częścią Kościoła. Do zobaczenia na pikniku!

Więcej szczegółów o wydarzeniu: https://jednymsercem.pl/spacerzjezusem/

Weźcie ze sobą koce piknikowe!

Plan Spotkania:

 • 13:00 – rozpoczęcie wydarzenia
 • 13:00 – 16:00 – świadectwa, animacje
 • Plan pracy stanowisk:
  • 13:00 – 17:00 – wata cukrowa i corn-dogi
  • 13:00 – 15:45 – stanowiska z grami, możliwość zdobycia żetonów
  • 13:00 – 16:00 – figurki z balonów
  • 13:00 – 16:15 – wymiana żetonów na nagrody
  • 13:00 – 16:00 – animacja plastyczna w namiocie prowadzona przez Wodę Życia
 • 16:00 – Wspólna modlitwa, uwielbienie
 • 17:00 – Zakończenie wydarzenia

Plan może ulec zmianie.

Relacja z zeszłorocznego wydarzenia: